Hurtownie zabawek prześcigają się w dystrybucji renomowanych marek. Każdy chce być oficjalnym, lub wyłącznym dystrybutorem, gdyż przynosi to bardzo duże korzyści. W naszym kraju warta wyróżnienia jest hurtownia Leker.pl – wyłączny dystrybutor marek Fisher Price Outdoor, Big, oraz Injusa.

Leker – importer i dystrybutor Fisher Price Outdoor

Hurtownia zabawek Leker.pl może poszczycić się mianem wyłącznego dystrybutora zabawek marki Fisher Price Outdoor. Są to zabawki ogrodowe, które jednakże doskonale sprawdzają się również w domu. Wyróżnia je kompaktowy rozmiar, często wielofunkcyjność, a także nieduża waga.

Injusa – zabawki w hiszpańskim stylu

Hiszpański producent zabawek Injusa to świetna firma, która słynie z genialnych pojazdów dla dzieci, a także domków ogrodowych. W ich ofercie znajdują się cudowne jeździki elektryczne na licencjach najlepszych marek samochodów.

Big – klasyka gatunku w najlepszym wydaniu

Big posiada przede wszystkim bardzo bogaty asortyment jeździków. Najbardziej znane są jeździki Big Bobby Car, które dostępne są w dziesiątkach wariantów. Są to klasyczne jeździki na cichych kołach, które świetnie sprawdzą się dla najmłodszych dzieci.

Dropshipping – świetna opcja na start

Współpracując z Lekerem nie tylko masz dostęp do najlepszych marek produktów. Jest to firma, dzięki której nie potrzebujesz ogromnych przestrzeni magazynowych, by rozpocząć sprzedaż. W dropshippingu korzystasz z magazynów hurtowni, która prowadzi wysyłkę towarów bezpośrednio do Twoich klientów.

Kontakt z Lekerem – Chynów k. Warszawy

Leker chętnie poznaje swoich partnerów osobiście. Aby się z nimi spotkać, można przyjechać do ich biura handlowego w miejscowości Chynów. Jest to centralna Polska – w okolicach miejscowości takich jak Piaseczno, Grójec i Warszawa. Leker odwiedza również liczne targi zabawek – np. wkrótce zjawi się na Kid’s Time w Kielcach.