Internet to przyszłość. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwość, stąd wniosek, że trzeba inwestować w biznesy działające w sieci. Również hurtownie pojawiają się w internecie – w tym hurtownia zabawek Leker.pl.

Internetowa hurtownia zabawek

Leker.pl to importer i dystrybutor zabawek, który działa zarówno online, jak i stacjonarnie. Dzięki wygodnej platformie b2b.leker.pl, zakupy nigdy nie były takie łatwe. Do tego dostępny jest niezawodny model dropshipping.

Dystrybucja zabawek najlepszych marek

Hurtownia zabawek Leker.pl znana jest z tego, że posiada w asortymencie wyłącznie najlepsze marki. Leker współpracuje z producentami z wielu krajów, z aż 3 kontynentów, w tym z wieloma producentami amerykańskimi.

Wyłączny dystrybutor Fisher Price Outdoor

Leker jest wyłącznym polskim dystrybutorem znanej na całym świecie marki Fisher Price Outdoor. Jest to wyjątkowy zaszczyt, oraz potwierdzenie pozycji tej firmy na polskim rynku. Co więcej, Leker jest również wyłącznym dystrybutorem marek Big, oraz Injusa.

A jeśli nie online, to gdzie?

Biuro handlowe, oraz magazyny Lekera znajdują się w miejscowości Chynów, w województwie Mazowieckim. W niedalekim sąsiedztwie leżą takie miasta jak Warszawa, Piaseczno, czy Grójec. Leker będzie także gościł na targach Kid’s Time Kielce.