Leker.pl – dystrybutor zabawek ogrodowych

Hurtownia zabawek Leker.pl jest oficjalnym dystrybutorem zabawek wielu renomowanych marek. Posiadają w swoim asortymencie mnóstwo zabawek różnego rodzaju, ale warto wyróżnić, że jest to jedna z niewielu hurtowni zabawek w Polsce, która posiada tak wiele zabawek ogrodowych.

Wyłączny dystrybutor Fisher Price Outdoor

Leker posiada wyłączne prawo do dystrybucji marki Fisher Price Outdoor w Europie. Są to zabawki renomowanej, światowej marki, które warto mieć w swojej ofercie. Zabawki ogrodowe Fisher Price sprawdzą się również doskonale wewnątrz pomieszczeń, ponieważ są niesamowicie lekkie i kompaktowe.

Dropshipping

Hurtownia zabawek Leker.pl oferuje usługę dropshippingu. Jest to model współpracy, który polega na tym, że sprzedawca internetowy zbiera zamówienia i przekazuje je dostawcy. Z kolei ten, zamiast wysyłać towar do sklepu, dostarcza go bezpośrednio do klienta. Tym sposobem można szybko realizować zamówienia towaru, którego nie posiada się na magazynie.

Pozostałe zabawki ogrodowe: Smoby, Feber, Wader, oraz więcej

Leker jest również dystrybutorem innych światowym marek, które znane są ze wspaniałych zabawek outdoor. Smoby jest francuskim producentem, który doskonale znany jest na całym świecie. Wyróżnić warto ich domki dla dzieci, a także zjeżdżalnie. Feber posiada genialne zabawki, które sprawdzą się zarówno na placach zabaw, jak i w przydomowym ogródku, oraz świetne, niecodzienne domki ogrodowe, jak na przykład Pałac Księżniczki. Wader to zabawki z tworzywa sztucznego. Jeśli chodzi o kategorię ogrodową, to warto obejrzeć ich piaskownice. Mają konkurencyjne ceny, a są porządnymi produktami.

Hurtownia nie tylko internetowa

Jeśli chcesz odwiedzić Lekera osobiście, to można ich odwiedzić na Mazowszu. Ich biuro handlowe i magazyny znajdują się nieopodal Warszawy, w miejscowości Chynów. W niedalekim sąsiedztwie jest również Grójec i Piaseczno.