Rynek zabawek na akumulator jest tak duży, że rodzice mają nie lada problem z wyborem. Producentów quadów dla dzieci jest mnóstwo, więc przede wszystkim trzeba na początku odfiltrować najlepszych. Zrobiliśmy to za Ciebie – skupimy się na markach Injusa, Smoby, Peg Perego.

Spośród tych trzech marek, najbardziej wyspecjalizowaną w quadach na akumulator jest firma Peg Perego. W naszej propozycji znalazły się dwa produkty tego producenta.

Quad Na Akumulator Corral T-Rex Peg Perego

Najwyższej jakości quad dla najmłodszych. Nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, posiada dwa biegi przednie i jeden wsteczny, oraz osiąga maksymalnie 6 km/h. Charakterystyczny pomarańczowy kolor rzuca się w oczy, a sportowy design podoba się każdemu dziecku.

quad na akumulator, quad dla dzieci, quad dla najmłodszych, pojazdy dla dzieci, pojazd, brykacze.pl

Dwuosobowy pojazd dla dzieci Peg Perego Polaris Slingshot

Utrzymany w podobnym stylu do quada powyżej, dwuosobowy pojazd o ogromnej mocy. Posiada 2 silniki 230W, która są w stanie napędzić samochód do 7,3 km/h. Bez problemu wjeżdża na wzniesienia o nachyleniu do 17%.

peg perego, polaris, dwuosobowy pojazd dla dzieci, pojazdy, quady, samochody, na akumulator, brykacze.pl

Marka Injusa posiada w ofercie nieco szerszy wachlarz modeli, które można dopasować do różnych dzieci. Dla najmłodszych możemy zaproponować quada, lub luksusowy samochód – to zależy, czy dziecko woli pojazdy sportowe, czy prestiżowe.

Mercedes Benz AMG GT-S 12V iMove Edycja Specjalna

 

mercedes benz, injusa, pojazd dla dzieci, na akumulator, pojazdy, samochod na akumulator, brykacze.pl

Jeśli wybrana została druga opcja, to myślę, że taki Mercedes Benz AMG GT-S 12V iMove Edycja Specjalna to świetny wybór. Wygląd tego auta dla dzieci jest zachwycający – mamy wielkie logo Mercedesa z przodu, oraz błyszczącą karoserię. Możliwe jest sterowanie zdalne przy pomocy aplikacji na smartfony.

INJUSA Quad elektryczny Kawasaki Akumulator 12V

Ten quad z kolei posiada cudowny sportowy wygląd, oraz może być używany już przez dzieci w wieku od 2 lat. Osiąga prędkość do 5 km/h i jest w pełni bezpieczny dla maluchów.

quad, quady, pojazd, pojazdy, dla dzieci, dla najmłodszych, injusa kawasaki, brykacze.pl

INJUSA Sportowy Quad na akumulator 24V X-Treme Hunter

Ten quad dla dzieci jest wspaniałym pomysłem na prezent dla trochę starszej pociechy. Osiąga prędkość do 16 km/h, więc największą spośród wszystkich pojazdów w tym zestawieniu, a przy tym ma wspaniały wygląd, działający reflektor, system wykrywania przeszkód i hamowania, oraz rodzicielską kontrolę prędkości. Jest po prostu wspaniały!

injusa sportowy quad dla dzieci na akumulator, x-treme hunter, pojazd dla dzieci, pojazdy, quady, na akumulator, brykacze.pl

Motor Na Pompowanych kołach 24V Cross Fighter Injusa

Czas na jeden z produktów Injusa, którego nie można pominąć. Jest to motor na akumulator dla dzieci z elektrycznym silnikiem 24V. Mogą na nim jeździć dzieci od 4 do 8 roku życia, gdyż osiąga prędkość do 12 km/h. Podwozie motoru jest wytrzymałe i przystosowane do jeżdżenia po trudnej nawierzchni.

motor cross dla dzieci, fighter injusa, motory, na akumulator, brykacze.pl

Marka Smoby posiada w ofercie kilka jeździków, oraz elektrycznych pojazdów, ale raczej dla młodszych odbiorców, oraz o mniej sportowych i wyczynowych osiągach. Nie zmienia to jednak faktu, że dla trzyletniej dziewczynki nie będzie lepszego quada nad ten.

Smoby Quad X-Power Różowy

Ten quad jest przeuroczy. Gdybym był trzyletnią dziewczynką, to chciałbym go mieć – naprawdę! W dodatku osiąga prędkość do 5 km/h, posiada progresywne przyspieszanie, dzięki czemu nie szarpie, oraz pojemny akumulator, który wystarcza na ok. 2h.

quad różowy, quad dla dziewczynek, dla dzieci, dla dziecka, dla dziewczynki, sportowy, pojazd, kłady, brykacze.pl

Na koniec pojazd trochę z innej beczki. Twojej córeczce nie w głowie sportowe quady? Jej klimaty to pałace, zamki, księżniczki i jednorożce?

FEBER Mój Śliczny Jednorożec na akumulator 12V

Myślę, że zbędny jest tu dłuższy komentarz. Twoje dziecko może mieć własnego jednorożca, i to nie byle jakiego! To jedyny jednorożec, który posiada bieg wsteczny. Do tego ma piękną, różową grzywę, tęczową uprząż, oraz oraz fioletowe siodło.