Smoby to światowej sławy producent zabawek, który dotarł również do naszego kraju. W Polsce, jak się okazuje, mamy oficjalny sklep Smoby. E-Smoby.pl, bo o tym sklepie mówimy, posiada w ofercie bogaty asortyment z zabawkami tego producenta. Możemy tam kupić zabawki ogrodowe, takie jak zjeżdżalnie, czy na przykład domki dla dzieci.

Chcielibyśmy pokrótce przedstawić zabawki ogrodowe Smobiego, gdyż uważamy, że są one zdecydowanie warte uwagi.

Plastikowe domki dla dzieci Smoby

Domki ogrodowe do świetny pomysł na urozmaicenie zabawy w ogrodzie. Plastikowe domki Smoby są wykonane z najwyższej jakości tworzywa, które jest odporne na promienie słoneczne, oraz bezpieczne dla dzieci.

Domek ogrodowy dla dzieci Nature Floralie

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek do ogrodu, brykacze.pl

Świetny domek dla maluchów! Domek Smoby jest kolorowy, świetnie wpasowuje się w wystrój każdego ogrodu. Domek wyposażony jest w ogrodową kuchnię dla dzieci, a także posiada zasuwane okiennice i półdrzwi.

Ogrodowy Domek Na Palach Smoby ze zjeżdżalnią

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek na palach, zjeżdżalnia, brykacze.pl

Przepiękny, oraz niesamowicie praktyczny domek ogrodowy dla dzieci. Domek na palach umieszczony jest na podwyższeniu, na które wchodzi się drabinką. Z platformy można zjechać zjeżdżalnią, albo wejść do domku.

Zjeżdżalnie dla dzieci do domu i ogrodu Smoby

Ogrodowe zjeżdżalnie są nieodłącznym elementem każdego placu zabaw. Smoby posiada zjeżdżalnie o różnym ślizgu – są małe zjeżdżalnie o długości 90 cm, a są też większe zjeżdżalnie ze ślizgiem wodnym.

Zjeżdżalnia modułowa Smoby Megagliss 2 w 1

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnie dla dzieci, zjeżdżalnie Smoby, brykacze.pl

Świetna zabawka ze stajni Smobiego. Zjeżdżalnia Megagliss to zjeżdżalnia ogrodowa 2 w 1, która składa się z dwóch modułów. Może to być mała zjeżdżalnia podobna do Smoby XS, lub duża zjeżdżalnia posiadająca ślizg długości 375 cm.

Zjeżdżalnia dla dzieci Smoby Funny 200 cm

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci Smoby Funny. Posiada długi ślizg – aż 200 cm, a jednocześnie jest lekka i kompaktowa. Zjeżdżalnia Funny posiada wodny ślizg po podłączeniu węża ogrodowego, więc jest to dodatkowa zabawa!

Zjeżdżalnia do domu i ogrodu Smoby XS Świnka Peppa

świnka peppa, zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia do domu, brykacze.pl, mała zjeżdżalnia

Mała zjeżdżalnia dla dzieci Smoby XS idealnie nadająca się do używania w domu i w ogrodzie. Zjeżdżalnia z serii Świnka Peppa – jest różowa i idealna dla dziewczynek.

Kuchnie dla dzieci Smoby Chef

Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się w naśladowanie dorosłych, to na pewno spodoba mu się kuchnia dla dzieci. Smoby posiada jedne z najlepszych kuchni na rynku. Są one bardzo bogato wyposażone, więc dziecko może naśladować każdą czynność, którą robią rodzice w trakcie gotowania.

Kuchnia dla dzieci Smoby Tefal Studio XXL

kuchnia dla dzieci, kuchnia dziecięca, smoby xxl, studio tefal, brykacze.pl

Świetnie wyposażona kuchnia dla dzieci Smoby Tefal Studio XXL. Posiada ona wszelkie niezbędne do gotowania sprzęty i akcesoria. W skład zestawu wchodzi piekarnik, zmywarka, zlew, oraz dużo innych elementów.

Kuchnia dla dzieci mini Tefal Smoby

kuchnia dla dzieci, smoby tefal mini, mini studio, brykacze.pl, magic bubble

Mała kuchnia dla dzieci Smoby Tefal mini Studio to idealne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń. Mały kącik kuchenny posiada wszystkie niezbędne elementy umieszczone na niewielkiej przestrzeni w bardzo sprytny sposób. Dzięki temu nie trzeba z niczego rezygnować, a oszczędzamy dużo miejsca na inne zabawki!