Każdy dorosły wie jak trudno czasami jest wybrać prezent, a którego dziewczynka będzie zadowolona. Czy wiąże się to z tym, że dziewczynki od najmłodszych lat są bardziej skryte? Trudno powiedzieć. Niewątpliwie wybieranie zabawek dla dziewczynek jest dla dorosłych dużym wyzwaniem.

 

Prezenty mikołajkowe

Już za chwilę będziemy musieli kupić córce, wnuczce, siostrzenicy prezent na mikołajki. W przypadku tych niezbyt dużych dziewczynek ciekawym pomysłem na prezent jest ekspres do kawy z akcesoriami. Może on stać się ciekawym uzupełnieniem wyposażenia kuchni, którą każda dziewczynka już ma albo kiedyś będzie miała. Ekspres jest przeznaczony dla dziewczynek powyżej 2 lat.

 

Co włożyć pod choinkę

Prezentem pod choinkę dla dziewczynki może stać się interaktywna lalka Baby Annabell. Lalka ta pijąc wodę z butelki wydaje dźwięki charakterystyczne dla przełykania, siusia w pieluszkę, śmieje się i płacze oraz gaworzy. Dla dziewczynek pragnących naśladować mamę, zajmującą się młodszą siostrą to doskonała zabawka ucząca je wchodzenia w ważną dla kobiety rolę.

Równie ciekawym pomysłem na prezent świąteczny dla dziewczynki jest lalka Masza z bajki „Masza i niedźwiedź”w stroju kucharki wraz z akcesoriami: piecykiem, garnkami i przyprawami.