Masz plan na rozpoczęcie własnego interesu – uzbierany kapitał, zrobiony research, przygotowaną witrynę i reklamę, plan marketingowy i w ogóle wszystko przygotowane. Brakuje Ci tylko wystarczająco dużego magazynu, bez którego firma nie będzie mogła działać? Może odpowiedzią na ten problem jest dropshipping. Jest to bardzo popularna ostatnimi czasy forma współpracy z hurtowniami.

Dropshipping jest formą współpracy między sprzedawcą, a hurtownią, polegającą na ominięcie wielu problemów logistycznych sprzedawcy. Zamówiony przez klienta towar wysyłany jest przez hurtownię bezpośrednio do klienta. Zasadę działania wyjaśnia hurtownia zabawek leker.pl na prostej grafice.

hurtownia zabawek, dropshipping zabawki, leker.pl

Czemu dropshipping się opłaca?

Dropshipping jest wygodną formą prowadzenia interesu dla przedsiębiorców, którzy nie są w stanie magazynować dużych ilości towaru.

W modelu dropshippingowym można wygodnie prowadzić firmę jednoosobową – nie musisz zatrudniać magazynierów, ani pracowników zajmujących się spedycją.

Kiedy rośnie pula klientów, zazwyczaj musimy zwiększyć ilość pracowników, szukać większego magazynu, jednym słowem – pojawiają się problemy. Dropshipping odciąża przedsiębiorcę.

 

Czemu wybrać model dropshippingowy w Leker.pl?

Leker jest importerem wielu światowych marek: m.in. Injusa, Feber, Viga Toys, Fisher-Price.

Leker udostępnie plik XML, dzięki któremu znasz aktualną dostepność produktów i możesz zintegrować z nią swój sklep.

W Lekerze zapłacisz za pomocą platformy Przelewy24 – dzięki temu Twoje zamówienie zostanie przyjęte bez czekania na zaksięgowanie przelewu.

Magazyny Lekera znajdują się w dogodnej lokalizacji niedaleko Warszawy – możesz odbierać towar osobiście.

Leker zapewnia swoim klientom wsparcie marketingowe.